Познайомимося ще ближче?
Можливо ти вже знаєш, нас звати зайченя К'юша та ведмедик К'ю, веселі мандрівники, які прибули до України з далекого... туманного Лондону, щоб допомагати діткам від 3 років вивчати англійську мову!

Ми неймовирно розумні іграшки, а ще уникальні! Наша програма розроблена сертифікованим коучем по міжнародним стандартам ІCF, а пісні затверджені департаментом освіти Великобританії.

З нами дуже весело гратися і розважатися, бо ми:

Спритно закликаємо до гри, розповідаючи українською мовою смішні історії про свою подорож, та співаючи 50 English songs кумедним голосом.

А ще, мотивуємо до вивчення мови спеціальними фразами та завданнями. Кожна така фраза закінчується запитанням або закликом до дії, щоб спонукати тебе повторювати слова англійською мовою та співати веселі пісеньки.

Програма розроблена таким чином, щоб постійно тримати твій фокус уваги, а тому ми часто змінюється інтонація голосу та розмовляємо не більше 16 секунд, а потім співаємо, щоб не було нудно. При цьому, пісні чередуються з повільних на швидкі та навпаки. Так веселіше!

Проте, ми не тільки закликаємо співаємо, а ще й просимо побігати по колу, вивчаючи це слово на англійський мові, пошукати в кімнаті щось цікаве, наприклад кольори веселки, аби змінити одноманітні заняття та задіяти всі види твоєї пам'яті.

Тобі завжди буде цікаво з нами гратися і ти навіть не помітиш, як почнеш запам'ятовувати слова та фрази англійською мовою.

Розвиваємо навик сприйняття англійської мови на слух та повторювати, не боячись помилок. Після кожної пісеньки ми хвалимо, щоб ти знав, що в тебе все добре вийшло та не соромився повторювати слова англійською мовою наступного разу.
Сприяємо формуванню словникового запасу з понад 150 слів. Знаємо аж 50 пісень англійською мовою, тема яких інколи повторюється. Вони поділені на 3 блоки: 1- для вивчення, наприклад літер, цифр чи слів, 2- для повторення матеріалу, 3 - для закріплення, щоб основна інформація вже точно запамяталася. Проте, жодна пісня не дублюється, всі різні! Таким чином, з нами буде весело гратися, якщо ти тільки починаєш вивчати англійську мову, а також коли вже є базові знання.
Відволікаємо від гаджетів та батьків на цілих 5 годин. У тебе з'являються більш важливі справи. Бо треба і поспівати, і пошукати цікаві предмети, і побігати, пострибати! Ціла купа всього.Граючись з нами, ти запам'ятаєш: абетку, цифри, кольори, назви тварин, їжі, частини тіла, рухи людини, емоції, геометричні фігури, пори року, дні тижня, місяці, назви країн Європи, назви планет та багато іншого.

Прослухати приклад програми можна у цьому відео:
А ще, ми, заченя К'юша, та ведмедик К'ю дуже м'які та приємні на дотик. Ознайомитися з детальними характеристиками можна тут:
Запроси одного з нас завітати до тебе і ми приїдемо протягом 2 днів у будь-яке місто країни.
Дивитися ще
К`ю та К'юша чекають Вашого листа
Кьюша
Телефон:
050 046-50-17
098 132-73-70


More products
Кьюша
SKU: 700.954.29
499
грн.
799
грн.
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
Click to order
Cart
Total: 
Имя
Электронная почта
Телефон
Промокод